Říjen 2009

Harry Potter-Vyučující profesoři

26. října 2009 v 21:25 | Kylianka píše ......

Albus Brumbál

Albus Brumbál je ředitelem školy a není tedy učitelem v pravém slova smyslu. Než se stal ředitelem školy, vyučoval přeměňování. Má bratra Abefortha, který pomůže Harrymu v sedmém díle, aby se dostal pryč ze sklepení Malfoyových, kde je vězněn. Albus Brumbál je velice zvláštní člověk, je nazýván nejmocnějším kouzelníkem světa. Jediný kouzelník, kterého se Voldemort kdy bál. Zemře rukou Snapea, kterému bezmezně věřil, ovšem tato smrt je předem domluvená. Důvěřivost je jedna z Brumbálových předních vlastností, na níž autorka často poukazuje.


Severus Snape

Ještě před Voldemortovým pádem roku 1981 vstupuje Severus Snape do Fénixova řádu a stává se Bradavickým učitelem a ředitelem Zmijozelu. Přestože je nepopiratelným odborníkem na lektvary a vynikajícím kouzelníkem, jeho pedagogické metody jsou značně rozporuplné. Svým studentům se často vysmívá a ponižuje je a viditelně nadržuje své vlastní koleji. Velice rád strhává body nebelvírským studentům, které nenávidí ještě více, než ostatní. V první knize Harry Potter a Kámen mudrců ho Harry se svými přáteli podezírají, že chce ukrást Kámen mudrců pro Voldemorta, na konci knihy se však dozvídáme, že Kámen chtěl ukrást profesor Quirrel a Snape se mu v tom snažil zabránit. Také rok co rok usiluje o místo profesora obrany proti černé magii, které mu dlouhých patnáct let ředitel Albus Brumbál odmítá přidělit. Teprve poslední rok svého působení v Bradavicích toto místo získá. Nutno dodat, že velmi pozvedne úroveň tohoto předmětu. Na konci téhož školního roku, při napadení Bradavic smrtijedy zorganizovaném Voldemortem a zprostředkovaném Dracem Malfoyem, zabije odzbrojeného Albuse Brumbála kletbou Avada Kedavra, a to na základě domluvy, kterou s Brumbálem uzavřeli. Pak uprchne společně se smrtijedy na neznámé místo. Krátce poté se Voldemort dostává k plné moci a Snape se stává bradavickým ředitelem. Snape je po celou dobu na straně Fénixova řádu; podaří se mu až do úplného konce klamat Pána zla. Ten ho zabije proto, že se domnívá, že Snape se zabitím Albuse Brumbála stal právoplatným majitelem Hůlky osudu. Hůlka sice patří kouzelníkovi, který předchozího majitele porazil nebo zabil, ale Brumbála před smrtí odzbrojil Malfoy a toho později odzbrojil Harry. Právoplatným majitelem hůlky je tedy Harry.


Pomona Prýtová

Pomona Prýtová (v originále Pomona Sprout)se objevuje hned v prvním díle Harry Potter a Kámen mudrců, je Harryho profesorkou bylinkářství a ředitelkou Mrzimoru. Bylinkářství je povinný předmět, ze kterého bude Harry v pátém ročníku skládat NKU (náležitá kouzelnická úroveň), protože s profesorkou Prýtovou setkává pravidelně třikrát týdně, nejdříve ve skleníku číslo 1. V knize je profesorka Prýtová popisována jako obtloustlá malá čarodějka. Není příznivkyní lorda Voldemorta.


Filius Kratiknot

Filius Kratiknot (v originále Filius Flitwick) je profesorem kouzelných formulí. V knize je popisován jako maličký hubený kouzelník, který se vždycky musel postavit na hromádku knih, aby viděl přes stůl. Vyskytly se proto domněnky, že je napůl skřet a napůl kouzelník. Jeho přesné stáří není známo, z knihy lze vyvodit, že není právě nejmladší. Filmový tvůrci z něj také udělali dirigenta školního pěveckého sboru. Studoval v Havraspáru, je tedy chytrý. Není příznivcem lorda Voldemorta.


Minerva McGonagallová

Minerva McGonagallová patří mezi nejlepší čarodějky, je jedna ze sedmi registrovaných zvěromágů (bere na sebe podobu mourovaté kočky). Má černé vlasy svázané v drdolu a nosí smaragdově zelené šaty. V mládí studovala v Nebelvírské koleji. Po Albusi Brumbálovi se stala učitelkou přeměňování a ředitelkou Nebelvíru. Vyučuje v Bradavicích už 39 let. Byla s Brumbálem, když svěřoval Harryho do péče Dursleyových. McGonagallová se stala i zástupkyní ředitele. Nikdy neměla ráda profesorku Dolores Jane Umbridgeovou,která jeden čas působila na škole jako inspektorka a později prakticky jako ředitelka. Minerva je přísná(když se naštve stáhne rty do úzké linky), ale spravedlivá, a i když nenápadně, snaží se Harrymu pomoci(Například mu darovala koště Nimbus 2000 v prvním díle). V prvním díle také přeměnila šachové figury, aby byly schopny samy hrát šachy. Jeden z úkolů, kterými musíte projít, pokud byste chtěli získat Kámen mudrců.


Horácio Křiklan

Horácio Křiklan (v originále Horace Slughorn) se poprvé objevuje v šestém díle. V té době se jako bývalý profesor snaží ukrývat před Smrtijedy a Voldemortem, kterému by se velice hodilo mít ho na své straně. Brumbál ho nakonec přemluví, a tak se Křiklan vrací na své původní místo učitele Lektvarů, kde nahradí Snapea. Křiklan měl vždy talent na to odhadnout studenty. Z ty nejlepších nebo ty s významnými příbuznými shromažďoval kolem sebe v tzv. Křikově klubu. Sem patřili mimo jiné také Tom Rojvol Raddle, Lily Evansová, Harry Potter, Ginny Weasleyová nebo Hermiona Grangerová. V poslední knize je ředitelem Zmijozelu V knize je Křiklan popisován jako velmi tlustý muž, v sametové vestě milující nade všechno své pohodlí. Je také dosti samolibý. V 6. díle se Harry a Albus dozvědí, že diskutoval s lordem Voldemortem na téma viteály.


Sibyla Trelawneyová

Sibyla Trelawneyová je profesorka vyučující jasnovidectví. Její příbuznou je slavná věštkyně Kasandra. Trojice hlavních hrdinů jí nemá příliš ráda, neboť nevěří jejím předpovědím. Každý rok předpoví alespoň jednomu studentovi smrt. Většina lidí, ji považuje za břídila. Jen hrstka, mezi které patří Brumbál, Harry a také Snape ví, že nadání opravdu má, nic ze svých věšteb si však nepamatuje. Pronesla totiž dvě opravdové věštby, které se týkaly Voldemorta a Harryho.


Charita Burbageová

Charita Burbageová učí v Bradavicích studia mudlů. Obhajuje práva mudlů, což se jí stane osudným. V posledním díle Harryho Pottera ji zabije samotný lord Voldemort.

Harry Potter-Bradavice Zmijozel

26. října 2009 v 21:21 | Kylianka píše ......
Zmijozel
Hogwarts Slytherin colors.svg
Zmijozel (v originále Slytherin) byl založen Salazarem Zmijozelem. Salazar chtěl, aby se žáci vybírali jen z čistokrevných kouzelnických rodin, což vedlo k rozkolu mezi ním a ostatními třemi zakladateli. Nakonec Bradavice opustil, zanechal však po sobě památku v podobě Tajemné komnaty, kterou směl v budoucnu otevřít jen jeho dědic. Autorka J. K. Rowlingová se pro jeho jméno pravděpodobně inspirovala portugalským diktátorem z let 1932 - 1968, Antóniu de Oliveira Salazarovi. Kolejními barvami Zmijozelu jsou zelená a stříbrná. Erbovním zvířetem je had. Kolejním duchem je Krvavý baron. Ředitelem zmijozelské koleje byl v letech 1981 - 1997 Severus Snape, po něm převzal ředitelské místo Horácio Křiklan, který byl ředitelem koleje již jednou, než odešel v roce 1981 na odpočinek. Zmijozel je často popisován jako "kolej zlých čarodějů", ve skutečnosti ne všichni ze Zmijozelu jsou zlí - vlastnostmi, které je spojují, jsou ctižádost a "nebýt dobrý, když z toho neplyne zisk". Všichni žáci Zmijozelu by měli být alespoň z jedné strany potomky čistokrevných kouzelnických rodin. Společenská místnost Zmijozelu se nachází v podzemí. Vchod je ukryt za obrazem a otevírá se heslem. Místnost je velká a působí jako by byla pod vodou.

Harry Potter-Bradavice Nebelvír

26. října 2009 v 21:20 | Kylianka píše ......
Nebelvír
Hogwarts Gryffindor colors.svg
Nebelvír (anglicky Gryffindor) byl založen Godrikem Nebelvírem. Kolejními barvami Nebelvíru jsou červená a zlatá. Erbovním zvířetem je okřídlený lev. Kolejním duchem je Sir Nicholas de Mimsy-Porpington, známější pod jménem Skoro bezhlavý Nick. Ředitelkou koleje je Minerva McGonagallová, která je zároveň zástupkyní ředitele a profesorkou přeměňování. Společenská místnost Nebelvíru se nachází v severní věži. Vstup střeží portrét Buclaté dámy a heslo, které se mění. Nebelvírská společenská místnost je malá a útulná. Nebelvír se jmenuje podle svého zakladatele Godrika Nebelvíra, který byl přítelem Salazara Zmijozela. Později se jejich cesty kvůli neshodám o vedení a budoucnosti školy rozešly. Co se týče dědiců, není žádný znám, ale předpokládá se, že to jsou Harry Potter a Neville Longbottom. Oba se totiž narodili 31. července o půlnoci, kdy je znamení lva nejsilnější. Nejmagičtější v tomto období je půlnoc. Památkou na Godrika Nebelvíra je meč posetý rubíny, který vyrobili skřeti, a který se zjeví a podaří vytáhnout z pochvy jen tomu, kdo patří do Nebelvíru a jen tehdy, potřebuje-li ho a prokázal-li hrdinství a odvahu. Je uložen v ředitelově pracovně a je to jediný předmět po zakladatelích Bradavic, ze kterého se nestal viteál. Na koleji studují mimo jiné Wesleovi, Harry Potter a Hermiona Grangerová.

Harry Potter-Bradavice Mrzimor

26. října 2009 v 21:19 | Kylianka píše ......
Mrzimor
Hogwarts Hufflepuff colors.svg
Mrzimor (anglicky Hufflepuff) byl založen Helgou z Mrzimoru. Kolejními barvami jsou žlutá a černá. Erbovním zvířetem je jezevec. Kolejním duchem je Tlustý Mnich. Ředitelkou koleje je profesorka Pomona Prýtová, která je zároveň profesorkou bylinkářství. Mrzimor se jmenuje podle své zakladatelky Helgy z Mrzimoru, která bývala jednou z největších čarodějek. Co se týče dědiců, není znám žádný, který by žil v době, kdy se odehrává příběh. V šesté knize je ovšem zmíněna Hepziba Smithová, coby dědička, kterou zabil lord Voldemort, aby se zmocnil šálku, který patřil Helze z Mrzimoru, a udělal z něj viteál. Harry nikdy ve společenské místnosti Mrzimoru nebyl. Ví se o ní, že se nachází v přízemí hradu v blízkosti kuchyně. Vchod by měl být snad ukryt v brnění.

Harry Potte-Bradavice Havraspár

26. října 2009 v 21:19 | Kylianka píše ......
Havraspár
Hogwarts Ravenclaw colors.svg
Havraspár (v originálu Ravenclaw, spojení slov raven - krkavec či havran a claw - pařát, spár) byl založen Rowenou z Havraspáru. Kolejními barvami jsou modrá a bronzová, erbovním zvířetem je orel. Ředitelem koleje je Filius Kratiknot, který je zároveň profesorem kouzelných formulí. Kolejním duchem je Šedá dáma, což je dcera Roweny z Havraspáru, vlastním jménem Helena z Havraspáru. Památkou po Roweně je diadém, ze kterého udělal lord Voldemort svůj viteál. Později byl ale diadém zničen zložárem a s ním zanikla i další část Voldemortovy duše. Havraspárská společenská místnost se nachází v západní věži hradu. Vchodem jsou dveře bez kliky s klepadlem v podobě havrana. Po klepnutí vydá klepadlo otázku, na kterou je nutné odpovědět. Pokud se otázka zodpoví tak, aby se klepadlu zdála moudrá, dveře se otevřou, pokud ne, musí dotyčný počkat na někoho, kdo na otázku uspokojivě odpoví. Otázky se mění. Společenská místnost Havraspáru je věší a vzdušnější než nebelvírská. Rowena z Havraspáru byla dle Moudrého klobouku "zrozená v lůně hor", což by snad mohlo odpovídat Skotsku. Nejlepší přítelkyně Helgy z Mrzimoru byla obdařena mimořádnou inteligencí a neuvěřitelnou kreativitou, mimo jiné vymyslela pohyblivé bradavické schodiště. Rowena měla minimálně jedno dítě a to dceru Helenu z Havraspáru.

Harry Potter-Bradavice

26. října 2009 v 21:18 | Kylianka píše ......
Škola čar a kouzel v Bradavicích je fiktivní škola v příbězích o Harrym Potterovi.
Škola byla před více než tisíci lety založena čtyřmi největšími čarodějkami a čaroději té doby - Godrikem Nebelvírem, Helgou z Mrzimoru, Rowenou z Havraspáru a Salazarem Zmijozelem. Podle nich byly pojmenovány čtyři koleje - Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel. Heslem školy je Draco dormiens nunquam titillandus - "Nikdy nelechtej spícího draka". Existuje také

harry potter-Portál:Harry Potter/Obrázek

26. října 2009 v 21:16 | Kylianka píše ......
znak Bradavic
Znak Bradavic
Bradavice mají čtvrcený znak se středním štítkem, tedy znak rozdělený na čtyři části a malý štítek uprostřed. Ve čtyřech polích jsou znaky jednotlivých kolejí, vlevo nahoře je zaltý lev na červeném poli (Nebelvír), vpravo nahoře stříbrný had na zeleném poli (Zmijizel), vlevo dole černý jezevec na zlatém poli (Havraspár) a vpravo dole je mrzimorská zlatá orlice na modrém poli. Uprostřed je písmeno H (=Hogwarts, anglicky Bradavice).

Justin Bieber-foto

26. října 2009 v 21:13 | Kylianka píše ......

Justin Bieber-životopis

26. října 2009 v 21:11 | Kylianka píše ......
Povolání: Zpěvák
Věk: 15
Datum narození: 14. 03. 1994
Místo narození: London, Ontario, Canada
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 161 cm

Životopis

Justin Bieber se narodil 14. března 1994 v kanadském Stratfortu. Jeho auktuální hit je je jeho debutový singl "One Time" . "One Time" se hraje ve všech Amerických rádiích a na You Tube si na klip k videu kliklo během prvního dne přes 100 000 lidí!!!

Proslavil se díky You Tube !!! Jeho přespívané verze známých hitů bodovaly a náhodou si ho všiml i Usher, který mu právě pomáhá s přípravou první desky na které bude také sing "One Time"!!!!

Můj kluk-holki

12. října 2009 v 19:58 | Kylianka píše ......

Už mi nevolej-holki

12. října 2009 v 19:53 | Kylianka píše ......

fotky-holki

12. října 2009 v 19:48 | Kylianka píše ......
HolkiHolkiHolki

O skupině-holki

12. října 2009 v 19:46 | Kylianka píše ......
JAK VZNIKLY HOLKI: V r.1999 na základě konkurzu, dal je dohromady Čechoněmec Peter Fider. Je podepsaný pod většinu textů, hudbou a zároveň produkcí. Holky studovaly na Ježkově a státní konzervatoři.

AKTUALITY: Holki se vrátily a vyrážejí na české diskotéky.

CO JSTE MOŽNÁ NEVĚDĚLI: Před zkušební komisí vybírající dívky do projektu nové dívčí skupiny zazpívaly dívky čtyřhlasně Killing Me Softly. Petr Fider prý údivem oněměl, ale pak řekl: "Tak vás beru."

ALBA: S láskou, Pro tebe, Spolu, Vzpomínky zůstanou, Ať to neskončí VIDEOKLIPY:Už mi nevolej, Můj kluk, Až přiletí andělé, Hledám lásku svou,

Někdy příšťe

Nikola Šobichová

Narodila se 14. května 1982. Do roku 2003 byla členkou skupiny Holki, kterou opustila, aby se věnovala sólové dráze. Odstartovala ji singlem Šedá. Je malá a drobná, pořád se usmívá a kluky dostane svou roztomilostí. Je prý puntičkářka, ale jak kdy. Prostě náladová puntičkářka, která trpí občasnými záchvaty puberty. Spolu s Radanou bydlí ve společném podnájmu, což je nejen praktické, ale i zábavné. Rodiče jí fandí a jsou na ni patřičně pyšní, stejně jako sestra Lucka. Nikola strašně ráda jí, hlavně když se dostane domů k mamince, to si to užívá. Imponují jí silná auta, která současně může zahrnout do svých zatím nesplněných snů. Tam patří i cesta do deštného pralesa. Snad tam ale jednou nepojede tím autem.

Katka Brzobohatá Narodila se 7. 5. 1982. Poslouchá černou hudbu, chodí proto každý čtvrtek do Lázní. V posledním roce si hodně oblíbila chodit do kina - tím i zaplňuje svůj volný čas. Miluje Matějskou pouť - nejvíc ty nejhorší atrakce. Jejím snem je jet na rok do USA - vylepšit angličtinu; udělat úspěšnou sólovou kariéru

Klára Kolomazníková DATUM NAROZENÍ: 12.10.1979 Praha,

STAV: svobodná, přítel Patrik

v roce 1999 účast ve finále pěvecké soutěže "Talent roku", poté se díky konkurzu stala členkou nejúspěšnější české dívčí skupiny Holki, ve které působila necelých 5 let až do ukončení její činnosti

OBLÍBENÁ MUZIKA: Craig David, Blue, Robbie Williams, Lionel Richie, Whitney Houston, Atomic Kitten, Verona + černá muzika

Radana Labajová Narodila se 20. srpna 1980Do Prahy se dostala díky přijetí na Konzervatoř Jaroslava Ježka na obor pop-zpěv. Kvůli velkému časovému vytížení však ve škole vydržela jen tři a půl roku.

V osmnácti letech byla byla vybrána do - později nesmírně úspěšné - dívčí skupiny Holki. Všechno se to stalo jenom díky šťastné náhodě - původně se totiž šla se zeptat na vlak…

Holki vydržely hrát skoro pět let. Po vypršení smlouvy se rozhodla, že natočím sólovou desku. V sólové kariéře jí pomáhá Petr Fider - autor všech desek Holek a v současnosti člen veleúspěšného dua Verona.

Poslouchá různé hudební styly. Teď hodně poslouchá Deep Purple, Dolmen a N. Furtado, ale má ráda i americký pop, takže si s chutí poslechne i Christinu Aquileru.

Kromě zpívání moc ráda maluje, čte a řídí auto.

Její nejmilejší zvířátko je pejsek - čivava Frodo.

členové-holki

12. října 2009 v 19:45 | Kylianka píše ......
  • Nástroje
  • Zpěv
  • Zpěv
  • Zpěv
  • Zpěv
  • V letech
  • 1999-2003
  • 1999-?
  • 1999-?
  • 1999-?

Parodie - Perníková Chaloupka

4. října 2009 v 15:58 | Kylianka píše ...... |  Parodie
Perníková Chaloupka ♥
Byl jednou jeden DJ Jeníček a Mařenka, kteří žili v jeskyni s adoptovanými rodiči a živili se dětskou prostitucí.
Jednoho krásného večera DJ Jeníček pošeptal jemně, jemňoučce do ouška Mařence: Mařenko........... Cože??? Tě neslyším! Skočila mu do řeči Mařenka. Mařenko!!! Na jedné díze mi taková milá slečna, s chlupatým obličejem, řekla: "Hluboko v lese, na zahulené louce, se pěstuje taková kouzelná kytička, s kterou ti bude Hej....... travička jí říkají..... a navíc, jako bonus, je tam "perníková chaloupka" ve které je hodná, stará, lepru má babička, která tam prodává různý svinstvo." Musíme tam jít a bábu okrást, zmlátit, upéct a odnést do muzea, řekl DJ Jeníček Mařence.
Poradili se a utekli z jeskyně. Šli lesem, ve tmě, v noci, za tmy, v šeru, v mlze a DJ Jeníček drobil chleba (on je totiž strašný prase) a Mařenka vyšlapávala cestu a nadávala: My jsme blbý, že jdeme v noci, se bojim!
Už bylo ráno, když DJ Jeníček zařval: Ty vole! Chajda! Ááá! Úúú! Óóó! .... a Mařenka ho musela praštit značkovým kamenem do hlavy, aby toho nechal.
Vrhli se do chajdy (chaloupky), zkopali hodnou babičku, hodili ji do pece, zbalili trávu a všechno svinstvo a šli zase do-mů a žily šťastně až do smrti (která nastala 4 dny po návratu do jeskyně předávkováním drog).

Parodie - Supervlk a sedm kůzlátek

4. října 2009 v 15:57 | Kylianka píše ...... |  Parodie
Supervlk a sedm kůzlátek
Byla jedna stará koza a vlastnila sedm malých kůzlátek. Svá kůzlátka milovala do slova a do písmene. V lese však kempoval zlý supervlk, před kterým musela stará oza kůzlátka hlídat.
Jednou o půlnoci řekla koza kůzlátkům: "Du koupit žrádlo do Hypernovy ! Bacha na vlka !" A jakmile odešla, tak se hned kůzlátka nahrnula k počítači a začala pařit Webgame. Za deset minut přišel supervlk s velkým S na hrudi a s modrým pláštěm. Zabušil na vrátka a zvolal: "Kůzlátka, kůzlátka, otevřete vrátka. Přišel supervlk a napere vám to do prdele !" Ze vnitř se ozvalo: "Nee ! Jsme ještě pod zákonem !" - "A to jako vadí ?" - "Jo a vypadni !!!" Supervlk se nasral a odletěl. Za chvílu tu byl znovu a tvrdil, že je potulný eunuch, který si chce založit soukromý harém. Kůzlátka však, jelikož nebyla hloupá, chtěla vidět jeho rozkrok. Supervlk se ale styděl, tak rychle utekl. Za chvíli přišel potřetí a tvrdil že je pošťák a nese balíček, ve kterém má být "mast na kozy". Kůzlátka si řekla: "To musí být pro naši maminku, to je přece stará koza. Asi potřebuje mast na svoje stará záda." A tak kůzlátka otevřela vrátka. V tom se strhl krutý grupáč, hromadný anál. Všechna kůzlátka byla znásilněna kromě jednoho, které nechtělo. Supervlk byl však výkonější než kůzlátka očekávala. Po čtyřech hodinách usilovné práce se supervlk odplazil s blaženým pocitem ve tváři. Jediné kůzlátko schopné pohybu se schovalo se sekerou v ruce za dveře, se strachem, že se vlk vrátí.
Když se pak stará koza vracela domů bez ohlášení, poslední nehendykepované kůzlátko, v domění, že se supervlk vrací na další kolo, useklo staré koze sekerou hlavu. Když si pak uvědomilo, co provedlo, šlo skočit do studny (a taky skočilo).
Všechna zbylá kůzlátka nemohla mluvit a jezdila na vozíčku dokonce života.
....... A žili až do té doby, než přišel supervlk na další kolo (kůzlátka nemohla odmítnout, jelikož byla němá).

parodie -Šípková kůženka

4. října 2009 v 15:57 | Kylianka píše ...... |  Parodie
Šípková Kůženka
Za sedmero horami, sedmero řekami, sedmero lesy a za jednou skládkou odpadu žilo bylo jedno království. Stál tam velký hrad s prošlou zárukou a jednou vysokou věží, kde žili už staletí netopýři.
Lidé v tomto království se měli pěkně, orali na poli, chovali dobytek a chodili panu královi drbat záda.
Jednoho dne se v království stalo neštěstí, paní královna si zapomněla vzít antikoncepci a narodilo se jí dítě. Po porodu se šel pan král na děťátko podívat. Byl z toho nešťastný, ale když dítě uviděl, hned si ho oblíbil. Holčička to byla, chlupatá jako opice. Chytil dítě za nohu, zvedl jej do vzduchu a pravil: "To je má holčička ...... a jakou má krásnou a hebkou kůži..... Bude se jmenovat Kůženka! Ten večer byla ohromná oslava a král se ožral jako prase. Střílelo se dokonce i z kanónů a bouchali dělobuchy a tělotrhy. Příští den se zjistilo, že hrad má narušenou statiku a všechny ty dělové koule a výbuchy zdemolovali skoro půlku hradu. Zemřelo mnoho zvědavých lidí, kteří se chtěli podívat, co je v otvoru do kanónu. Oslava narušila i rovnováhu ve zdejších lesích, protože spousta divočáků, srnců, jelenů i muflonů se na hradě upila k smrti. Na oslavě pařili i čtyři zlé sudičky a jedna z nich se utopila v sudu piva, ostatní přikládali vinu králi a chtěli se tedy pomstít. Přišli ke králi, že přečtou Kůžence budoucnost. Jedna z nich přistoupila ke kolébce, uchopila Kůženku za ruku a spustila: "Tady je čára života ..... a cítím bolest, právě teď!!!" A škubnutím otočila Kůžence ruku o 360°. Dítě křičelo bolestí. Král se rozlobil a vyhodil sudičky. "Dobře králi", začala jedna, "kledba stihne tvou dceru! Až ji něco ostrého píchne do pr... do ňadra, celé tvé království usne a jen polibek tvé dcery z pravé lásky kledbu zlomí ........ to se ale nestane, kdo by chtěl takovou ........ gorilu s obličejem šimpanze." Král se rozzuřil ještě víc a tak nechal všechny tři sudičky udusit polštářem. Potom je osobně zakopal na svém záhonu tulipánů. Král se však obával kledby své dcery, proto nechal v celém království a okolí zakázat ostré věci. Zrušili se jehly, nože, vidle a vidličky, růže a ostružiny, sklo, papír a každý týden se všem zvířatům v lese brousily drápky. Celé roky byla Kůženka hlídaná v nejvyšší věži, aby se nepíchla do ňadra.
Až jednou, když už byla Kůženka velká jako gorila, stala se hororová věc. Do království vletěla sršeň, celníci na hranicích byli bezmocní. Ta sršeň byla velká asi jako zubní protéza paní královny. Kůženka si zrovna v nejvyšší věži dělala dobře marmeládou a ta, jelikož byla sladká, přilákala sršeň. Kůženka pracovala tak usilovně, že....... no, prostě se celá upatlala od marmelády. Zrovna když si Kůženka prozpěvovala trapnou písničku, dostala žihadlo do levé půlky. Vykřikla pronikavým skřekem připomínající něco mezi pláčem a chrápáním. I když to nebylo do ňadra, přecejenom upadla princezna do kómatu. Celé království usnulo. Lodivod se utopil v řece, kuchař v polévce a králův rádce ve vaně. Kat usnul v půlce popravy, dav usnul a králova televize s naladěným programem HBO zůstala zapnutá.
Království spalo přibližně celých 13 let, 2 měsíce, 17 dnů, 7 hodin, 59 minut a 35 sekund. V tom osamělý p(r)outník přešel celnici bez kontroly. Cestou potkal nehybně ležící živé lidi. Přeplul řeku bez větších ztrát krve, jelikož pijavice nikoho neočekávali a nebyly připraveny. Na eskalátoru vyjel do nejvyšší komnaty v domnění, že je tam hrobka Tutanchámona. V komnatě, ke svému zděšení, vidí spanilou, pannilou, ale brzo nepannilou princeznu, princeznu Kůženku, která má na tričku s velkým výstřihem vizitku s textem Mgr. Kůženka s.r.o. Vzápětí začal Kůženku, v domnění, že se neprobudí, sexuálně obtěžovat. Hupsl na nich, vypadal, jako by dělal ródeo, ale potom ji i políbil (jestli se to teda dá vůbec nazvat polibkem). K jeho velkému zděšení se Kůženka probrala a s ní celé království včetně celní správy.
P(r)outník uzavřel s princeznou registrované partnerství a potom celé království včetně celní správy žilo šťastně až do smrti, až na krále, který zemřel po šoku, který utrpěl, když dostal fakturu od HBO a účet za elektřinu zároveň, jelikož nechal 13 let puštěnou televizi (královna utrpěla smrtelný šok, když viděla krále při smrtelném šoku).

parodie - otesánek

4. října 2009 v 15:56 | Kylianka píše ...... |  Parodie
Otesánek :-)
Kousíček od lesa stál jeden domeček,
žila v něm babička a taky dědeček.
Byli už staří a děti neměli,
snad proto,že nebylo postelí.
Žili si slušně o dvojí penzi,
bába však furt měla pitomý hemzy.

Babička:
Kam já jsem za mlada své oči dala,
že jsem si takové nemehlo vzala.
Kdybys byl jako muž jen trochu solidní,
tak už jsem mohla být desetkrát gravidní.
Že děti nemáme,beztak je tvá vina,
jen vzpomeň,jak v lese ti spad strom do klína.

Dědeček:
Strom za to nemůže!
Jen proto nemáme dětice,
žes bábo taková slepice.
Aby ti za tu lež upadly panty,
to máš z tý tvý koncepce-anti.
Pořád si chtěla mít v domku klid a pohodu,
teď to chceš dohonit pět let po přechodu.

A tak se staroušci celé dny přeli,
křik utich jako když střelí.
To bába pěstí ťukla si na čelo,
až se jí v žaludku srazilo kyselo.

Babička:
Ha,už to mám,vím jak mít syna,
jen když tvá ruka nebude líná.
Popadni sekeru,dláto a pilu,
pak padej do lesa a měj se k dílu.
Tam skácej strom,statný a stepilý,
zpracuj ho dlátem a syn je za chvíli.
Uposlech dědeček bábina příkazu,
a lehce přioděn vyrazil do mrazu.
Navečer přinesl divného kloučka,
s tělíčkem golémka a hlavou broučka.
Než se kdo nadál,kluk seděl za stolem,
a spolkl knemoch i s novým kastrolem.
Když skončil i ubrus v tom dítku neladém,
tak bába zrudnula jak záře nad Kladnem.
Babička:
Tohleto vytesat,co tě to napadlo?!,
seš padlej na hlavu,žere jak čerpadlo.
Když skončila v hrtánku dítěte žehlička,
babičku skolila mozková mrtvička.
Dojatý dědeček slzu zatlačil,
a potom ke stolu rychle zpět přikvačil.
Dědeček:
No to je věc,až člověk žasne,
co dokáže to dítko krásné!

parodie - popelka

4. října 2009 v 15:55 | Kylianka píše ...... |  Parodie

Nová popelka

Popelce je nyní 95 let. Poté, co prožila život s nyní nebožtíkem princem, sedí dnes na terase, v houpacím křesle a pozoruje svět se svým kocourem Bobem.

Jednoho slunného odpoledne se před ní zničeho nic objeví pohádková babička.

Popelka se podiví: "Babičko, co Ty tu deláš po všech těch letech?"

Babička odpoví: "Popelko, od doby, co jsem Tě viděla naposledy jsi vedla příkladný

život a já bych Ti za to dnes chtěla splnit tři přání."


parodie - posranej vlk

4. října 2009 v 15:54 | Kylianka píše ...... |  Parodie
♥Posranej vlk
...Jde Karkulka černým lesem a najednou - z křoví kouká vlčí hlava oči vytřeštěné.
No tak Karkulka začne svoji repliku: "Proč máš tak velké oči..."
A vlk tiše zmizí. Karkulka zavrtí hlavou a jde dál.
Dojde na paseku a tam z trávy čouhá vlčí hlava s vyvalenýma očima,
a Karkulka zase začne: "Proč máš tak velké oči...
" Hlava zmizí a jen vlnění trávy značí vlkův ústup.
Karkulce je to už fakt divný a jde dál.
Najednou vidí že z mlází zase kouká vlčí hlava, tak znovu začne
"Proč máš tak.." a vtom vlk nelidsky zařve: "Kurva, já se snad v klidu nevyseru!"