Duben 2009

Comeback - 20. díl - Berňák

25. dubna 2009 v 19:25 | Kylianka píše ...... |  Comeback


Comeback - 22. díl - Koprovka

25. dubna 2009 v 19:25 | Kylianka píše ...... |  Comeback

Marcelka přihlásila Tomáše do televizní soutěže Když hvězdy vaří. Pokud se mu podaří zaujmout porotu a diváky, může to pomoci jeho návratu na koncertní pódia.

Comeback - 21. díl - Scrabble trable

25. dubna 2009 v 19:22 | Kylianka píše ...... |  Comeback

Ozzák s Lexou se hroutí: nesehnali lístky na koncert Rolling Stones.

Comeback - 23. díl - Narozzeniny

25. dubna 2009 v 19:14 | Kylianka píše ...... |  Comeback

Datum Tomášových narozenin je střeženým tajemstvím: ničeho se totiž Tomáš nebojí víc než toho, že by mu Ozzák zase uspořádal oslavu.

Miley Cyrus-fotky

9. dubna 2009 v 10:41 | Kylianka píše ...... |  Miley Cyrus
Miley Cyrus

Miley Cyrus-životopis

9. dubna 2009 v 10:32 | Kylianka píše ...... |  Miley Cyrus
Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka
Věk: 16
Datum narození: 23. 11. 1992
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Znamení: Střelec

Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. U nás ho můžeme vidět na TV programu JETIX.
Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. 18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.
Miley Cyrus trpí hypoglykémií, což je nemoc podobná cukrovce.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana ve filmu". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.

Miley byla už i v bílém domě na přání Obamových dcer.

Lucie Vondráčková-fotky

9. dubna 2009 v 10:29 | Kylianka píše ......
Lucie VondráčkováLucie VondráčkováLucie VondráčkováLucie VondráčkováLucie VondráčkováLucie VondráčkováLucie VondráčkováLucie VondráčkováLucie VondráčkováLucie VondráčkováLucie VondráčkováLucie Vondráčková

Lucie Vondráčková-životopis

9. dubna 2009 v 10:22 | Kylianka píše ......

1980 - narozena na MDŽ v muzikantsko-intelektuálské rodině překladatelky Hany Sorrosové a hudebníka Jiřího Vondráčka (díky dědovi Pedrovi proudí v jejich žilách česko-ecuadorská krev).
1990 - hraje v televizním seriálu Území bílých králů (režisér L. Ráža)
1992 - hraje je filmech Sněhurka, Arabela, Království květin a v seriálu večerníčků. Vystupuje i v Národním divadle, ve hře P. Claudela Saténový střevíček.
1993 - vydává svoje první, dětské písničkové album Marmeláda, za které obdrží zlatou i platinovou desku, studuje jazyky. Hraje v televizním filmu Vikingové z Bronských vršků, za který dostala cenu Zlatý dudek za nejlepší herecký výkon na Festivalu v Ostrově n.Ohří. Následují filmy Jenny Marx (Franc.), Hrad z písku.
1994 - hraje ve filmech Patnácté léto, Obrazy ze života Jana Nerudy, Nebeské slzy (USA) a Ohnivé jaro (Franc.)
1995 - hraje ve filmu Juraje Jakubiska Nejasná zpráva o konci světa
1996 - hraje hlavní roli ve slovenském televizním filmu Tu žijú levi
1997 - hraje hlavní roli v divadle Rokoko v Shakespearove klasice Romeo a Julie, točí české filmové pohádky Šmankote, babičko, čaruj! a Kouzelný šíp
1998 - v Rokoku hraje Aňu v Čechovove klasice Višňový sad
1999 - hraje v televizním filmu Na zámku
2000 - v Rokoku hraje v klasice A. Millera Čarodějky ze Salemu a v Černé komedii P. Shaffera. V Divadelním spolku Kašpar v Divadle v Celetné v Shakespearovem dramatu Richard III..
2001 - hraje v divadle Milénium v muzikálu Starci na chmelu, v Rokoku ve hře Na dotek, točí filmovou pohádku Královský slib, televizní film Ta třetí, pohádku O víle Arnošte, komedii Kožené slunce a L. Simandlem film Sins of realm
2002 - v Rokoku hraje Johanku z Arcu ve hře Skřivánek, pro televizi točí sitcom Díky za fíky
2003 - točí famácké filmy Eurovision a Star, filmovou pohádku Malvína a v divadle Ta Fantastika hraje v muzikálu Excalibur roli Morgany. Studuje v 5. ročníku FFUK kulturologii, nazpívala CD Mayday . Miluje kočky, pruhovaná trička a huňaté svetry.
Její poslední CD s názvem "Fénix" se velmi dobře prodává i jako její předchozí alba (Boomerang (2005),Pelmel (2007),nebo třeba Manon (2000)



pink-životopis

3. dubna 2009 v 14:22 | Kylianka píše ......
Povolání: Zpěvačka
Věk: 29
Datum narození: 8. 09. 1979
Místo narození: Doylestown, Pennsylvania, USA
Znamení: Panna

Pink se skutečně jmenuje Alecia Moore. Narodila se Jamesovi a Judy Moorovým. Zatímco vyrůstala ve Philadephii, její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Dona McLeana, což sloužilo jako inspirace pro začátek její hudební kariéry. Mladá Pink si velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".

Ve čtrnácti složila svou první píseň. Psaním písní vyjadřovala své pocity, které získala během svého dětství a dospívání. Každý pátek večer navštěvovala klub Fever, kde zažila svých 5 minut slávy. Když jí některé vystoupení nevyšla, tak dokázala využít těchto negativních zkušeností jako palivo své ctižádosti.

Jeden pátek se v klubu zastavil obchodní zástupce z MCA Records, který hledal někoho, aby zaplnil místo v nové R&B-kapele. Písně Pink se mu zalíbili a požádal ji, aby se zúčastnila konkursu do skupiny s názvem Basic Instinct. Pink měla však pocit, že do skupiny nezapadá. Basic Instinct byl pro Pink jen přechodná záležitost. Další skupina, kde se Pink objevila, byla Choice. Přesto nedokázala v žádné skupině zapadnout, nejlépe se cítí jako sólová zpěvačka.

Jednoho dne se Pink zeptal Darryl Simmons, zda by pro něj něco nenapsala. Ona souhlasila a tím začala její vlastní kariéra.

Její debutové album "Can\'t Take Me Home" vytvořila na jaře 2000. Hned po uvedení se album stalo velmi oblíbené a získalo si samou chválu. První singl "There You Go", se ihned po uvedení dostal do TOP 40 nejhranějších singlů v USA.

Druhý singl "Most Girls", slavil stejné úspěchy jako jeho předchůdce, jestli ne více.

Její druhé album s názvem "M!ssundaztood" vydala v roce 2001. Odtud pochází velký hit Get the party started, který dostal cenu Grammy.

2004 Pink vydává další album Try this, tohle album se tak neuchytilo, protože je více rockovější, její styl. I když bylo celé album spíše pro rockovější fanoušky, uchytilo se několik hitů, jako je např God is a DJ, nebo Trouble. Na tohle CD navazovalo turné po celé Evropě(Try this tour 2004), kde poprvé také navštívila Českou republiku a své české fanoušky podstila v Sazce Areně.

Pink si dala delší pauzu a zničeho nic oznámila že se bude vdávat se svým přítelem Careyem Hartem. Seznámila se s ním na motokrosových závodech, pár byl velmi chaotický pořád se rozcházel. Až najednou Pink požádala Careyho o ruku, také na motokrosových závodech, kde s před 5 lety setkali, Hart příjmul, a 7. ledna 2006 se odehrála na kostarické pláži svatba.

Téhož roku neskončila, vydala album I\'m not dead odkud pochází singl Stupid girls který uráží všechny namyšlené fifleny typu Paris Hilton, či Jessica Simpson. Od této doby je Pink Paris úhlavní nepřítelnkýní! Velkým hitem to neskončilo, potom následoval neméně úspěšný hit Who knew, či U+Ur Hand, Nobody knows. P!nk udělala už své druhé velké turné po Evropě(I'm not dead tour 2006), kde také už po druhé zaprouzdala i do Prahy. Po dlouhém tour navazovalo tour s Justinem Timberlake a také tour v Austrálii. Po vyčerpávájicích koncertech P!nk natočila dva videoklipy, Leave me alone(I'm lonely) a provokujécé Dear Mr. President, která byla zakázána v amerických rádii, jako provokace Georga Bushe. 15.dubna 2007 bylo i v České republice vydáno DVD Live from Wembley, zdomunteváno z koncertu z Anglického Wembley.

Roku 2008 šokovala rozchodem s jejím mužem Careym Hartem a zveřejnila zprávu o novém CD. Cd se jmenuje Funhouse a jejím prvním singelm byl trochu nekonzervativní videoklip jménem So what. Nastala vlna úžasu, jak se dokáže P!nk na svou scénu vrátit. Funhouse v ČR vyšlo 27.října.
Na rok 2009 P!nk chystá obrovské turné po celém světě. Opět se zde objevují dohady o tom, že se už po třetí podívá i do České Republiky.

Zajímavosti:
- bratr: Jason
- barva očí: modrá
- původní barva vlasů: blond
- výška: 162 cm
- má piercing v jazyku


delfíni-obrázky

2. dubna 2009 v 18:36 | Kylianka píše ......

polo jazykolam

2. dubna 2009 v 18:34 | Kylianka píše ...... |  Jazykolamy
apačuka funde muka funde káve kave čuka hop čuk funde muk funde káve káve káve čuk.
je to skvělé já sem se to naučila na spaměť za 2 a půl hodiny :-)

legrácky

2. dubna 2009 v 18:30 | Kylianka píše ...... |  vtipy






vtipy o blondýnkách

2. dubna 2009 v 18:25 | Kylianka píše ...... |  vtipy
1)Blondýnce procházející se v parku zvoní mobil: - "Ahoj mami, jak víš, kde jsem?"
2)Víte proč blondýnky vyhazují z okna hodiny?
Protože chtějí vidět jak letí čas.
3)"Můj kolega v práci mě stále láká do sauny. Není to nebezpečné?" vyzvídá blondýnka od své kamarádky. "Pokud ti nechce udělat dítě a pak se vypařit, tak ani ne, Alice."
4)Příjde blondýnka do kuchyňského studia a povídá:
"Dobrý den, já bych chtěla tu ISDN linku …"
5)Jaký je rozdíl mezi blondýnkou a nafukovací pannou?
Asi tak dvě piksly laku na vlasy.
6)Mladík pozoruje nahou opalující se blondýnu. Ona si ho však všimne a povídá:
"Aspoň vím, že nejste gentleman."
"A já vím, že nejste blondýnka."
7)Co je pro blondýnku bezpečný sex?
Když zamkne
dveře od auta.
8)Blondýnka takhle jela po silnici a poslouchala rádio. Hlasatel vyprávěl jeden za druhým vtipy o blondýnkách, až jí to vytočilo a rádio vypnula. O chvilku později jela kolem kukuřičného pole a viděla tam blondýnku, jak vesluje v člunu. Zastavila, vyklonila se z okýnka a křičí: "Ty slepice! Přesně takový jako ty způsobujou, že se nám lidi smějou. Kdybych uměla plavat, dala bych ti co proto!"
9)Jak nazvete blondýnku, která si obarví vlasy nahnědo?
Umělá inteligence.
10)Co říká blondýnka po sexu?
"Další, prosím."
11)Přijde chlap domů a vidí svou ženu - blondýnu, jak přikládá na zeď mokrý ručníky a ptá se: "Proboha, proč máčíš tu zeď?" - "Ale, doktor mi doporučil, abych dávala studený obklady na místo, kde jsem se praštila…"
12) Blondýnka vyplňuje dotazník a narazí na položku "pohlaví". Po krátké úvaze napíše: - "Zrzavé"
13)Říká jedna blondýna druhé: "Jak se to řekne správně: Irán a nebo Irák?"
14)Přijde blondýnka k malíři.
"Mistře, kolik by stál můj portrét?" - "Patnáct tisíc" - "A kdybych si přinesla barvy?"
15)Víte proč si blondýnka nemůže poklepat po čele ?
Protože by jí ozvěna vyrazila zuby !
16)Víte jak se říká inteligentní blondýnce?
Zlatej retrívr.
17)Víte, proč leje blondýnka do počítače vodu?
Aby mohla surfovat po
internetu.
18)Na co myslí blondýna, když myje okna?
Konečně pracuju ve Windows!
19)Víte, jak poznáte, že počítač patří blondýnce?
Vedle myši je kus sýra.
20)Blondýnka volá příteli mobilem a ozve se jí ženský hlas:
"Účastník jí momentálně není dostupný, zavolejte prosím později." - "A tobě je dostupný, ty mizerná štětko?"
21)Baví se dvě blondýnky na letišti:
"Já nechápu, jak můžou ty teroristi tak velký letadlo vůbec unést." - "Ty si ale kráva! Vždyť oni ho neunášej na zemi, ale ve vzduchu, když je tááákhle malinký!"
22)Jak hrají blondýnky ruskou ruletu?
Položí si na stůl pět lentilek a jednu antikoncepční pilulku.
23)Přijede blonďatá slečna do autoservisu:
"Prosila bych vyměnit takovou tu tyčinku na měření oleje v motoru, ta stará už na ten olej nedosáhne!"
24)Blondýnka na křižovatce lehce drcne do jiného auta. Z něho vyběhne nasraný chlap a křičí na blondýnu:
"Ty krávo, dělala jsi si někdy řidičák?!"
"Určitě víckrát jak ty, debile!"
25)Ptají se blondýnky, jaká jsou její šťastná čísla. "Všechna, co končí orgasmem!"
26)Blondýnka se koupe a volá na kolegyni:"Přines mi šampon!"
"Vždyť jich máš v koupelně spoustu."
"Ale na všech je napsáno NA SUCHÉ VLASY a já jsem si je už namočila!"
27)Dvě blondýnky přijdou ke svému autu a jedna říká: "Hele, nechaly jsme v autě zabouchnuté klíčky." Jedna se šťourá v zámku sponkou do vlasů, druhá zkouší vypáčit druhé dveře a najednou povídá: "Měly bychom se pospíšit. Začíná pršet a nechaly jsme otevřenou střechu!"
28) Přijde blondýna do drogerie a spustí na prodavačku: "Ten váš krém na opalování nestojí za nic!""To není možné!" brání se prodavačka. "Ale ano!" křičí žena dál. "Podívejte se na mě, jak jsem bledá. A to už jsem snědla tři krabičky!" 29) Šéf říká blondýnce: "Váš nástupní plat je 8000 Kč. Časem můžete mít plat 12000 Kč." Blondýnka: "Tak já tedy přijdu raději časem." 30) Proč mají blondýnky dolíček na bradě a placaté čelo? Škrábe se na bradě - "Nevím." Plácne se do čela - "Už to mám!"

vtipy o lordech

2. dubna 2009 v 18:25 | Kylianka píše ...... |  vtipy
1)Lady zemřela:
Přichází lékař, aby konstatoval smrt. Lord mu jde vstříc se slovy.
"Doktore, jste velice vítán."
2)Volá lord domů: "Ahoj Jeane! Za chvíli jsem doma. Nestalo se něco neobvyklého za mé nepřítomnosti?"
"Ne, sire. Jenom jsem zlomil rýč."
"Cože, rýč?"
"Ano, když jsem zakopával vašeho psa."
"Cože, můj pes je mrtev?"
"Ano, uhořel v boudě."
"Bouda hořela?"
"Ano, chytla od vašeho domu."
"Cože, můj dům hořel?! Jak to?"
"Lady šla po schodech se svícnem a když se dozvěděla, že vaší dceru znásilnili, tak ho upustila."
"Co?! Moji dceru znásilnili? A co je s lady?"
"Uhořela."
"Ne! Sakra, Jean, máte pro mně alespoň něco pozitivního?"
"Ano, sire. Vaše testy na AIDS."
3) Lord Clifton a lord Halifax se hádají, jestli je sex rozkoš nebo dřina. Nakonec zavolá lord Clifton svýho sluhu a ptá se: - "Jean, odpovězte pravdivě. Čím je pro vás soulož. Rozkoší nebo dřinou?""Vaše lordstvo, s vaší paní dřina a s vaší dcerou rozkoš."
4) Záplavy v Londýně. Voda bouří přede dveřmi lorda Paddingtona. Sluha James je otevře a zahuhňá:
"Vaše lordstvo, Temže!"
5) "Mylorde, v jídelně hoří!"
"Nevadí, Jean, posnídám v loveckém salónku."
6) Romantický večer… Probíhá milostný akt. Lord souloží, komorník drží svíčku. Lord se ptá:
"Lady, už jste?"
"No, my Sir."
Po chvíli pokračování…
"Lady, jste už?"
"No, my Sir."
Lord, celý zpocený se otočí na komorníka:
"Jean, teď budeš souložit ty a já budu držet svíčku."
Po chvíli se lady začne zmítat ve slastný křeči.
"Lady, už máte orgasmus?"
"Oh yes, my Sir."
"Vidíš Jean, ty blbečku, tahle se drží svíčka!"
7)Lord ke svému sluhovi:
"Jean, dnes je venku nějaká hustá mlha." - "Nikoliv pane. To náš dům hoří." - "Ale to je velmi nepříjemné. Požár domu a v takové husté mlze…"
8)Lord dopije whisky a vyhodí prázdnou láhev z okna. Ozve se rána a venku někdo zařve bolestí. Lord se překvapeně zeptá svého sluhy: "Jean? V té láhvi byli lidé?"
9)"Vaše lordstvo," hlásí Jean, lady Ván utekla s tím novým řidičem. "Ale? No, stejně jsem ho chtěl propustit. Moc houkal."
10)Jeho Lordstvo se koupe ve vaně a najednou zvolá: "Jeane, rychle zavolejte lady, ať sem ihned přijde!" Jean zavolá a lady, celá uřícená, přiběhne: "Co si přeješ drahý?" - "Ale už nic, on jenom plaval…"

vtipy o Pepikovi

2. dubna 2009 v 18:24 | Kylianka píše ...... |  vtipy
) Pepíček příjde ze školy a říká mamince:
"Mami, dneska jsme psali nejkratší písemku!"
"Jen jsem začal, už jsem byl v koncích."
2)Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění bez klepání. Paní učitelka mu povídá: "Pepíčku, pěkně se vrať za dveře a vejdi ještě jednou, ale tak, jak by vešel například tvůj tatínek!" Pepíček vyjde, za chvíli rozkopne dveře, vrazí do třídy a zařve: "Tak co, vy kurvy! Nečekali ste mě, co?"
3)Pepíček se ptá otce:
"Tati, automobil se píše s měkkým nebo tvrdým y?"
"Napiš prostě auto."
4)"Pepíčku zkus hádat kolik je mi let" říká pan učitel.
"Auto má čtyři kola, dům naproti je velký, pes dělá haf haf." Pepíček se zamyslí a řekne
"44 let."
"No výborně" říká pan učitel
"jak si na to přišel?"
"Mýmu bráchovi je 22 let a táta o něm říká, že je napůl debil."
5)"Maminko, jak se jmenovala stanice, z které jsme právě vyjeli?"
"Nevím, a nezlob, vidíš přece, že čtu!"
"To je škoda. Pepíček tam vystoupil!"
6)"Pepíčku, proč jsi nakreslil tatínkovi zelené vlasy?"
"Protože nemám plešatou pastelku."
7)Pepíček se svěřuje mamince:
"Mně se dneska zdálo o Mařence."
"To nevadí, já to vyperu."
8)"Pepíčku, kde leží Trója?"
"Mezi dvójou a čtýrou," odpoví Pepíček.
9)Paní učitelka se ptá při matematice Pepíčka:
"Když ti dá maminka jednu žvýkačku a tatínek dvě, co budeš mít?"
"Prosím, svěží dech."
10)Francouzský Pepíček si odplivne a povídá francouzské Mařence: "Fuj, že už jsi zase seděla v pískovišti!"
11)Ve škole:
"Pepíčku, jestlipak sis přes prázdniny opakoval počty?"
"Ano, paní učitelko."
"No, tak počítej!"
"Sedum, vosum, devět, deset, spodek, svršek, král a eso."
12)Přijde Pepíček do lékárny a ptá se: - "Paní, vy tady prodáváte rybí tuk?"
"Ano."
"Vy svině!"
13) "Pepíčku, vyjmenuj dvě zájmena."
"Kdo? Já?"

"Výborně Pepíčku, píšu ti jedničku!"
14)Přijde malý Pepíček k sousedce a říká: "Dobrý den, maminka se ptá, jestli nemáte kilo mouky, a kdyby ta stará kráva neměla, tak se mám zeptat vedle."
15) V hodině ruštiny se ptá učitelka třídy: "Kdo z vás ví jak se řekne rusky pes čaučau?" Přihlásí se Pepíček: "Prosím, sabáka zdrastvuj, zdrastvuj!"
16)Ptá se paní učitelka: "Pepíčku, máš rád pejsky?" Pepíček odpovídá: "Ano, paní učitelko, ale kočičku už jsem také jedl."
17)Paní učitelka se ptá Aničky:
"Co dává koza?"
"Mléko."
"Správně."
Pak se ptá Frantíka:"Co dává ovce?"
"Vlnu."
"Správně."
Pak se ptá Pepíčka: "Co dává krává?"
"Domácí úkoly."
18) Ptá se Pepíček tatínka:
"Tatí, proč
ženy menstruují?" Otec se zamyslí a řekne: "Když nám celý život pijí krev, tak to přece někde musí být vidět!"
19)Pepíček dostal k narozeninám granát ... a je z toho celý pryč!
20) Jde Pepíček lesem se svým mladším bratříčkem. Bratříček vidí, jak tam leze užovka a volá: "Podívej, tady leze ocas bez psa!"
21) Pepíček píše rodičům dopis z tábora: "Je tu hezky. Hodně jím a odpočívám. Buďte klidní a nebojte se o mě. P.S. Co je to epidemie??"
22)Pepíček si hraje na písku. Najednou maminka vidí, jak Pepíček něco papá. Tak se Pepíčka zeptá: "Pepíčku, co to papáš?" - "Masíčko" - "A kdo ti ho dal" - "Nikdo, samo přilezlo!"
23)Tatínek hubuje Pepíčka:
"Kolikrát jsem ti říkal, že si nemáš hrát se sirkami!" - "Já si nehrál... Já si zapaloval cigaretu."
24)Prodavač se ptá Pepíčka:
"Opravdu tě poslali koupit čtyři kila bonbónů a dvacet deka brambor?"
25)Paní učitelka říká dětem: "Teď vytvořte větu, ve které se bude dvakrát vyskytovat slovo''pěkný''." Všechny děti vymyslely věty jako: "Včera byl pěkný den, protože jsme byli na pěkném výletě." Nakonec dojde řada na Pepíčka. "Tak, teď nám přečti svou větu ty, Pepíčku.""Moje sestra přišla domů a povídá ''tati, jsem v tom'', na to táta odpověděl: ''pěkný, kurva, moc pěkný!''
26)Pepíček, celý bledý, přijde do lékárny:
"Máte nějaké prášky proti bolesti?"
"A co tě bolí, chlapečku?"
"Ještě nic, ale tatínek si právě prohlíží moje vysvědčení."
27)"Pepíčku, dělal jsi ten domácí úkol sám?" - "Ano, akorát se zavražděním knížete Václava mi pomáhal otec!"
28)Ve třídě se děti baví o svých prarodičích. Děti si povídají o tom jak žili, co dělali, kde byli. Na řadě je Pepíček, a říká: "Paní učitelko můj dědeček měl strašnou smrt, on zemřel v koncentračním táboře." Učitelka říká: "To je strašný Pepíčku, tvůj dědeček byl opravdu hrdina a jak se to stalo?" - "No on se ožral a spadl ze strážní věže."

3D-malby na zemi

2. dubna 2009 v 18:16 | Kylianka píše ......
--> 175_4.jpg --<
--> 175_1.jpg --<